Geri Dön

Survivor All Star kadrosunda kimler olacak 2022? yarışmacılar açıklandı mı? Survivor ne zaman başlayacak?

Survivor All Star kadrosuna girecek yarışmacılar bireyler tarafından merak ediliyor. Survivor'ın yeni sezonunda All Star formatı yapılacak. Acun Ilıcalı, Survivor ile ilgili geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı. Peki Survivor yarışmacıları kimler olacak, ne zaman başlayacak 2022?

Survivor All Star kadrosunda kimler olacak 2022? yarışmacılar açıklandı mı? Survivor ne zaman başlayacak?

Survivor yeni sezon izleyiciler tarafından bekleniyor. Survivor All Star kadrosunda yer alacak isimler merak ediliyor. All Star heyecanı için geri sayılırken Acun Ilıcalı bir açıklama gerçekleştirdi. Peki Survivor ne zaman başlayacak 2022? Survivor yarışmacıları kimler olacak?

SURVIVOR YARIŞMACILARI KİMLER OLACAK?

Acun Ilıcalı, Survivor kadrosunun belli olduğunu ve yakın zamanda açıklayacaklarını geçtiğimiz günlerde belirtmişti. Survivor All Star yarışmacıları açıklanınca haberde yer alacak.

SURVIVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor'ın yeni sezonu 2022 senesinde başlayacak. Survivor All Star'ın yayın tarihi belli olunca habere eklenecek.

'Yargı'dan yeni bir tanıtım daha yayınlandıKanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölümünden ikinci tanıtım izleyiciyle buluştu. Tanıtım, Metin ve Gül’ün kimseye haber vermeden evlenen Ilgaz ile Ceylin’in evliliklerine olan müdahalelerini gözler önüne seriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber