Geri Dön

Survivor All Star'da kim elendi?

Survivor All Star'da heyecan bitmiyor. Salı akşamı yayınlanan eleme gecesinde Merve Oflaz'ın elenmesi beklenirken Ahmet Dursun yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle yarışmaya veda etti. Survivor All Star'da Ahmet Dursun'un gitmesi büyük yankı uyandırdı..

Survivor All Star'da kim elendi?

Survivor'un üçüncü eleme haftası büyük bir sürprize sahne oldu ve ada kadrosuna Nihat Doğan'ın yerine dahil olan Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a veda etti. Ünlüler takımı Acun Ilıcalı'nın açıklamasının ardından gözyaşlarını tutamadı.
Survivor All Star yarışmasına herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Ünlüler takımında yarışan eski milli futbolcu Ahmet Dursun midesinden rahatsızlandı. Ahmet Dursun yarışma yetkilileri tarafından doktora götürülerek tedaviye alındı. Ancak hastanede yapılan kontrollerde Ahmet Dursun’un midesinde ciddi bir rahatsızlık olduğu ortaya çıktı. Yarışmada günlerce aç kalan ve çok az besin alabilen Dursun’un belirli aralıklarla yemek yemesi gerektiği şeklinde bir rapor verildi.
Bu durumu yapılan ada konseyinde yarışmacılara açıklayan Acun Ilıcalı, sık sık yemek yemesi gereken Ahmet Dursun’un rahatsızlığı nedeniyle Survivor yarışmasından çıkartıldığını açıkladı.
Yarışmacılar Acun Ilıcalı’nın bu açıklaması karşısında büyük şok yaşarken, bazıları da gözyaşlarına boğuldu.
Survivor'un üçüncü eleme haftası büyük bir sürprize sahne oldu ve ada kadrosuna Nihat Doğan'ın yerine dahil olan Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a veda etti.

ÜZERİMDE BİR UĞURSUZLUK VAR…
Ahmet Dursun yarışmada finali hedeflediğini ancak, adaya geldiği günden beri üzerinde bir uğursuzluk olduğunu söyledi. Ahmet Dursun ve Merve Aydın ’ın vedalaşması duygusal anlara sahne oldu…
ÖNCE AYAĞI, SONRA MİDESİ...
Nihat Doğan, Survivor kadrosundan çıkarıldıktan sonra son dakikada ünlüler kadrosuna dahil olan Ahmet Dursun ilk haftalarda oyunlardaki formsuzluğuyla dikkat çekmişti. Dursun daha sonra da kendilerine ufak bir baraka yapmak isterken yaşanan kazada palaya basarak ayağını kesen eski futbolcuya dikiş atılmış Ahmet Dursun takımıyla birlikte yarışmalara katılamamıştı.
AHMET DURSUN’UN BU KADAR OY ALMASI BEKLENMİYORDU
Ahmet Dursun'un Ünlüler'in ilk eleme haftasında bu kadar çok oy alması beklenmiyordu. Dursun oylamada için Fulya'nın ismini yazarken önümüzdeki hafta da Merve Oflaz'ın ismini yazacağını işaret etmiş, ‘Hepinizi tek tek göndereceğim’ demişti.
MERVE OFLAZ’IN İSMİNİN YAZILDIĞI HAFTA AHMET DURSUN GİTTİ
Aslına bakılırsa Ahmet Dursun’un dediği oldu ve adadan gitmesi için arkadaşlarının en çok tercih ettiği isim Merve Oflaz oldu. Fakat Ahmet Dursun’un beklenmedik rahatsızlığı adadan Oflaz yerine kendisinin gitmesine neden oldu.
SURVIVOR FRAGMANI

Ödül oyunu sırasında Turabi Hakan'ı itti, ortalık karıştı. Turabi'nin hareketinin ardından tartışmaya Bozok ve Hilmi Cem de dahil oldu. Tartışmaya son noktayı koyan Acun Ilıcalı oldu ve Turabi oyundan diskalifiye edildi.

Survivor All Starda kim elendi

Ünlülerin ödül oyununu kaybetmesinin ardından, mağlubiyete en çok üzülen isimlerin başında Berna geldi. Berna adaya gitmek istemedi ve adeta Acun Ilıcalı’ya yalvardı.

Survivor All Starda kim elendi

Konseyde Ünlüler'in verdiği oylarla elemeye çıkacak ilk isim belli oldu.

Survivor All Starda kim elendi

Magazin Haberleri Bülteni (16 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet