Geri Dön

Survivor Baran kimdir, aslen nereli? Baran Köse kaç yaşında, hangi takımda yer alıyor?

Survivor 2021 yarışmasına yedeklerden katılan Baran Köse, gönüllüler takımında yarışmada performans sergileyecek. Karadenizli olduğu bilinen Survivor Baran ne iş yapıyor? 2021 sezonunda gönüllüler takımında şampiyon olmak için mücadele verecek. İşte, Survivor Baran Köse hayatı...

Survivor Baran kimdir, aslen nereli? Baran Köse kaç yaşında, hangi takımda yer alıyor?

Baran Köse, Survivor 2021 sezonunda yedeklerden üç yarışmacıyla birlikte katıldı. Yarışmaya dahil olduğu anda ödül oyunu için mücadele verdi ve takımı gönüllülerden takdiri topladı. Survivor Baran aslen nereli, kaç yaşında, kim? 

SURVİVOR BARAN KÖSE KİMDİR?

Baran, aslen Rizeli'dir ancak 9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul'da doğdu. Doğuş Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümünden mezunu oldu. Survivor Baran, personel trainer olarak çalışıyor. 

Baran Köse'nin barankosee1 kullanıcı adıyla Instagram'da 2 bini aşkın takipçisi bulunuyor. Survivor yarışmasına Muğla Fethiye'den katılıyor. Yaşamını da Muğla'da sürdürüyor. Fitness eğitmeni olarak çalışan Köse, heyecanlı yapısıyla dikkatleri çekiyor. Gönüllüler takımında yer alan Baran Köse, evli değildir. Atışlarda kendine güvendiğini dile getiren yarışmacının azimli, sıcak kanlı, hayvanları seven bir yapısı olduğu söyleniyor.

Survivor Baran kimdir, aslen nereli Baran Köse kaç yaşında, hangi takımda yer alıyor

Survivor Baran, 1,73 metre boyunda ve 70 kilo. Bekar olan yarışmacı, çok iyi yüzme bildiğini söyledi. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler takımında yedeklerden katıldı. Sezonda gönüllüler takımında devam edecek.

 

 

 

 

Magazin Haberleri Bülteni (23 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet