Geri Dön

Survivor Batuhan Karacakaya kim, kaç yaşında, nereli? Survivor Batuhan hayatı...

Survivor Batuhan Karacakaya mesleği, boyu, yaşı gibi konular merak konusu. Aşkı-ı memnu dizisi ile yıldızı parlayan Karacakaya şimdilerde yine ekranların dikkat çeken ismi oldu. Genç isim, Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında yarışıyor. Takımda yaşanan tartışmalarda adı sıkça duyulan Survivor Batuhan aslen nereli, boyu kaç?

Survivor Batuhan Karacakaya kim, kaç yaşında, nereli? Survivor Batuhan hayatı...

Survivor 2021 ünlüler ve gönüllüler yarışması sürüyor. Yarışmada ünlüler takımından Batuhan Karacakaya ismi öne çıkıyor. Son bölümlerde takım arkadaşları ile yaşadığı sorunlar ile gündeme gelen yarışmacı hakkında birçok konu araştırılıyor. İşte, Survivor 2021 Batuhan Karacakaya biyografisi...

SURVİVOR BATUHAN KİMDİR?

Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuğa başladığında 11 yaşındaydı. Batuhan Karacakaya boyu 1.82’dir. Batuhan Karacakaya’nın kilosu ise 75’tir.

SURVİVOR BATUHAN INSTAGRAM HESABI

Ünlüler takımında mücadele eden Batuhan Karacakaya, Instagram’da “karacakayaaa” kullanıcı adıyla yer alıyor. Başarılı yarışmacının şu an 310 bin takipçisi bulunuyor.

BATUHAN KARACAKAYA MESLEĞİ NE?

Genç oyuncu, 2018 yılında verdiği bir röportajda İngilizce mimarlık okuduğunu, babasının da mimar olduğunu, inşaat işlerine aşina olduğunu ifade etmişti.  Batuhan Karacakaya Nişantaşı Üniversitesi İngilizce Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Ancak oyunculuk kariyeri ile bilinir.

BATUHAN KARACAKAYA DİZİLERİ VE FİLMLERİ

2016-2017 / Diriliş Ertuğrul (Dündar Bey)

2011-2013 / Umutsuz Ev Kadınları (Mert)

2008-2010 / Aşk-ı Memnu (Bülent Ziyagil)

2007-2008 / Bıçak Sırtı (Murat Ertuğrul)

2005 / Beşinci Boyut (Arif/Emre)

2004 / Büyük Buluşma (Tunç)

Filmleri

Aşk Tesadüfleri Sever - 2011

Dersimiz Atatürk - 2010

Bekle Beni - 2010

Uzun Hikâye - 2012

 

 

 

 

 

 

 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner