Geri Dön

Survivor Berkay kimdir? Survivor Berkay Yuvakuran kaç yaşında, babası ve kardeşi kim?

Survivor'da finale kısa bir süre kaldı. Dokunulmazlığı alan Ayşe eleme potasına ise Berkay'ın ismini verdi. Berkay Yuvakuran eleme potasına giren üçüncü aday ve adaya son veda eden isim oldu. Peki Survivor Berkay kimdir, kaç yaşında?

Survivor Berkay kimdir? Survivor Berkay Yuvakuran kaç yaşında, babası ve kardeşi kim?

Survivor'da son 5 yarışmacı finale gitmek için yarışıyorlar. Eleme potasındaki isimler belli oldu. Survivor'a yedek yarışmacılar arasında giren Berkay Yuvakuran, eleme potasında yer alan isimlerden biri oldu. Peki Survivor Berkay kimdir, kardeşi kim?

SURVIVOR BERKAY KİMDİR?

Berkay Yuvakuran, gönüllüler takımı için ter döküyor. 2 Kasım 1997 doğumlu Berkay Yuvakuran, 24 yaşındadır. Berkay Yuvakıran, eski futbolcu Semih Yuvakuran'ın da oğludur. Öte yandan üçüz kardeş olan Berkay Yuvakuran, Beşiktaş'ın şu anki kalecisi Utku Yuvakuran'ın da kardeşidir.

Levent Aykul'un son görüntüleri ortaya çıktıAntalya'nın Kemer ilçesindeki yazlık evinde ölü bulunan tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Levent Aykul'un (61) cenazesi, Adli Tıp Kurumu'ndan ablası Emel Kalkandelen tarafından alındı. Kalkandelen, Aykul'un uzun süredir nefes almakta sıkıntı yaşadığını söyledi. Çeşitli dizi ve filmde rol alan oyuncunun 4 gün önce berberde çektiği bir videosu ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet