Geri Dön

Survivor Berna kimdir kaç yaşında aslen nereli? Survivor 2022 Berna Keklikler kaç yaşında, mesleği nedir?

Survivor Berna Keklikler kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Survivor Berna Keklikler kimdir?

Survivor Berna kimdir kaç yaşında aslen nereli? Survivor 2022 Berna Keklikler kaç yaşında, mesleği nedir?

Survivor 2022 All Star kadrosunda yer alan Berna Keklikler merak edilenler arasında yer alıyor. Peki Survivor Berna kimdir kaç yaşında aslen nereli? Survivor 2022 Berna Keklikler kaç yaşında, mesleği nedir? İşte detaylar... 

SURVİVOR BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde Almanya’da doğdu. Üç kardeştir, bir kız bir de erkek kardeşi vardır. Güzel oyuncu ve model Berrin Keklikler kardeşidir. Anne ve babası Almanya’da yaşamaktadır. Ekran severler tarafından ilk olarak Göz6 isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Yarışmayı kazanmış daha sonra Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Ayrıca Stil Avcıları isimli yarışma programında da yer almıştır.

Ekonomi üzerine eğitim alan güzel isim 2014 yılından bu yana kardeşi ile birlikte yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Ayrıca geçmiş yıllarda Almanya’da katıldığı Miss Turkuaz Germany yarışması 2011 güzeli seçilmiştir.

Çok küçük yaşlardan itibaren yüzme sporu ile ilgilenen Berna Keklikler, yüzme ve spor kariyerini hobi olarak yapmış, Lise mezuniyetinin ardından modelliğe yönelmiştir. Günümüzde ise oyunculuk eğitimi almakta ve oyunculuk ve sunuculuk ile kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

Kendisi hakkında bir röportajda şunları belirtmiştir. “Ne istediğini bilen, sevgi patlaması yaşayan, ruh hali zamana, mekana, durumlara ve insanlara göre değişiklik gösterebilen. Enerjisini yüksek tutmak için sağlıklı olmaya ve ona uygun kararlar almaya özen gösteren biri”.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber