Geri Dön

Survivor birincisi ödülü ne kadar olacak 2020? Survivor şampiyonu ne kadar para alıyor?

Survivor büyük finali dün TV8 ekranlarında canlı yayınlandı. SMS oylaması sonucunda Survivor finaline kalan iki isim Barış ve Cemal Can olmuştu. Yarışmanın kazanı SMS oylaması ile belirledi. Acun Ilıcalı, canlı yayında Survivor şampiyonun kim olduğunu açıkladı. Birincinin kazanacağı ödül ise araştırılıyor. İşte Survivor birincisinin kazanacağı ödül ile ilgili detaylar...

Survivor birincisi ödülü ne kadar olacak 2020? Survivor şampiyonu ne kadar para alıyor?

Survivor'da 5 aylık maratonun sonuna gelindi.Canlı yayında Survivor'ın şampiyonu belli oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan programda birincilik yarışı Barış ve Cemal Can arasında yaşandı. SMS oylaması sonucunda birinci olan ismin kazanacağı ödül ise gündemde merak konusu. Peki Survivor birincisi ödülü ne olacak? Kaç para kazanacak?

 SURVIVOR'DA ŞAMPİYON KİM OLDU?

Survivor'da son 2'ye Barış ve Cemal Can oldu. Büyük finalde SMS oylamasında en fazla oyu alan Cemal Can 2020 Survivor'ın şampiyonu oldu.

SURVIVOR BİRİNCİSİNİN ÖDÜLÜ NE OLACAK?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da geçtiğimiz yıl birincisinin ödülü 500 bin TL olmuştu. Henüz bul yıl verilecek ödül ile ilgili bir açıklama bulunmuyor. Ancak bu yıl da 500 bin TL ödül verilmesi bekleniyor.

İzzet Yıldızhan bayramda çocuklarına altın taktı!Dokuz çocuk babası ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, çocuklarına para vermek vermek yerine altın taktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber