Geri Dön

Survivor Çağrı kimdir, nereli, kaç yaşında? Survivor 2021 Çağrı Atakan yaşı kaç, hangi dizide oynadı?

Survivor 2021 Ünlüler takımında yarışan Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Çağrı Atakan'ın yaşı ve oynadığı diziler merak edilenler arasında bulunuyor. Bu yıl Survivor'da başarısıyla dikkat çeken isimler arasında bulunan Survivor Çağrı hakkında merak edilenler haberimizde. İşte, Survivor Çağrı Atakan biyografisi...

Survivor Çağrı kimdir, nereli, kaç yaşında? Survivor 2021 Çağrı Atakan yaşı kaç, hangi dizide oynadı?

Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Cemal Hünal'ın diskalifiye olmasının ardından takımdaki en yaşlı isimler arasında yer alan Çağrı Atakan hırsı ile ilk dakikadan itibaren dikkatleri üzerine çekmişti. Bu akşam ekrana gelecek olan Survivor yeni bölümde ödül ve dokunulmazlık oyunları oynanacak. Ödül ve dokunulmazlık oyunlarında Çağrı Atakan ve Uğurtan Dora arasında gerilim dolu anlar yaşanacak. Peki Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında?

ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi.

Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi.

Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Çağrı Atakan oynadığı dizilerin listesi aşağıda yer almaktadır.

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

4 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteni4 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet