Geri Dön

Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında? Survivor Çağrı Atkan'ın yaşamı hakkında bilgiler...

Survivor yeni bölüm fragmanında Çağrı'nın olduğu anlar dikkat çekti. İki takım arasında yaşanan gerginlik fragmanda yer aldı. Çağrı Atakan, Survivor 2021 sezonunda Gönüllüler takımında yarışıyor. Peki Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında?

Survivor Çağrı kimdir, kaç yaşında? Survivor Çağrı Atkan'ın yaşamı hakkında bilgiler...

Survivor bu akşam yeni bölümü ile izleyicilerle bnuluşacak. Survivor'da kıyasıya rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Survivor Çağrı, yarışmanın dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Peki Survivor Çağrı kimdir? İşte Çağrı Atakan'ın yaşamı...

SURVIVOR ÇAĞRI KİMDİR?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi. Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi. Çağrı Atakan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Magazin Haberleri Bülteni (13 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet