Geri Dön

Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor Cemal Can Canseven biyografisi

Survivor Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan ve yarışmanın renkli isimleri arasında yer alan Cemal Can Canseven Survivor'daki performansının yanı sıra, renkli kişiliği ve duygusal yanı ile Survivor izleyicisinin gönlünde taht kuran isimler arasında yer alıyor. Survivor Gönüllüler takımında oy potansiyeli yüksek isimler arasında yer alan ve girdiği eleme potasından birçok kez çıkan Cemal Can Canseven hakkında merak edilenleri sizler için derledik. İşte Cemal Can Canseven biyografisi...

Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Survivor Cemal Can Canseven biyografisi

Survivor Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan ve Youtuber Danla Bilic'in yakın arkadaşı olan Cemal Can Canseven kimdir sorusu yarışmanın takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Cemal Can Canseven kimdir?

SURVİVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Annesi Rize'li, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can 24 yaşında, İzmir doğumlu. Kendisinden 9 yaş büyük, "küçük annem" dediği bir ablası var.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Magazin Haberleri Bülteni (11 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet