Geri Dön

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, Survivor 7 Mart eleme adayları...

Survivor tüm hızıyla ve heyecan yaratan oyunlarıyla devam ediyor. Yarışmada ünlüler ve gönüllüler takımları ilk dokunulmazlık mücadelesini cumartesi akşamı gerçekleştirdi. Yarışmacılar ikinci dokunulmazlığa ise anlat bakalım oyununun hemen ardından çıktı. Peki, anlat bakalımı hangi takım kazandı? İkinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayları kimler?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, Survivor 7 Mart eleme adayları...

Mavi ve kırmızı takımlar, ikinci kez dokunulmazlık için karşı karşıya kaldı. Acun Ilıcalı sunumuyla ekrana gelen dokunulmazlık öncesi her iki taraf da anlat bakalım oyununda heyecan yaratan ödül için kıyasıya yarıştı. TV8'in en çok izlenen yarışması Survivor 2021 ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar...

SURVİVOR ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Cumartesi günü zorlu geçen konsey sonrasında ünlüler ve gönüllüler, anlat bakalım oyununda ödül için mücadele verdi. Maraş dondurmasıyla birlikte irmik helvası yiyecek yarışmacılardan anlat bakalımı kazananlar 7 - 6'lık skorla ünlüler oldu. Uzun zamandır galibiyetin tadını alamayan ünlüler son oyunlarda bütyük sıçrama yaşadı. Ünlüler aynı zamanda tahin, pekmez veya helva gibi ürünlerden birini de tercih edebiliyordu. 

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Zorlu Survivor parkurlarına rağmen ilk dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler olmuştu. Geçen hafta yedeklerden oyuna dahil olan Çağman'ın adaya veda etmesiyle eksilen taraf ünlülerdi. 7 Mart Pazar günü gerçekleşe ikinci dokunulmazlıkta iki takım yarışmacıları gözleri kapalı halde birbirlerinin arkasındaki bez parçasını yakalamaya çalışacak. Bezi ilk yakalayan ise takımına sayı getirecek. 

İkinci dokunulmazlık oyununda iki takım da başa baş mücadele verdi. Berkay'ın Sergen karşısında aldığı sayı ile skor 8 - 9 gönüllü üstünlüğü ile sürdü ve ardından Merve'nin sayısı ile kazanan ünlüler takımı oldu.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte, Survivor 7 Mart eleme adayları...

ELEME ADAYLARI

Yeni haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesi kıran kırana gerçekleşti. Kaybeden taraf uzun zaman sonra gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler ise eleme konseyinde Hanzade ve Öykü Çalışkan'ı aday çıkardı. 

7 Mart akşamı gerçekleşen eleme konseyinde 5 oy ile Aleyna Çalışkan üçüncü eleme adayı oldu. Oylamada yazılan diğer isimler ise Dora ve Yunus Emre oldu.

 

18 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni18 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet