Geri Dön

Survivor Dora neden yok, elendi mi? Survivor Uğurtan Dora diskalifiye mi oldu?

Dora yeni bölümde neden yok? Survivor Dora, gönüllüler takımında, yarışan başarılı isimlerden biridir. Survivor 2021 yarışmasında takımda parkurda dikkat çeken Uğurtan Dora hakkında sorular gündeme geldi. Yeni bölümde ekranda olmayan Survibor Dora elendi mi, diskalifiye mi oldu?

Survivor Dora neden yok, elendi mi? Survivor Uğurtan Dora diskalifiye mi oldu?

Survivor 2021 yarışması kaldığı yerden sürüyor. Yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışmada gönüllüler takımından Survivor Dora'nın olmadığı görüldü. İzleyenler ise Dora hakkında aramalara başladı. Survivor Dora'ya ne oldu, neden yeni bölümde yok? 

SURVİVOR DORA NEDEN YOK?

Gönüllüler takımından yer alan Uğurtan Dora yeni bölümde yer almadı. İzleyenler ise 'Survivor Dora neden yok?' sorusuna yöneldi. Dora'nın dizinde sakatlandığı bildirildi. Yarışmacının ayrıca vücudunda oluşan ödem nedeniyle doktor raporu ila hastaneye kaldırıldığı biliniyor. Survivor Dora'nın tedavisinin sürdüğü de açıklandı.

 

 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner