Geri Dön

Survivor Ersin kimdir, kaç yaşında? Ünlüler takımı yarışmacısı Survivor Ersin nereli?

Survivor Ersin Korkut kimdir? Survivor 2020 sezonunda Ünlüler takımında mücade eden Survivor Ersin Korkut kaç yaşında? Survivor izleyicisinin merakla araştırdığı yarışmacıları arasında yer alan Survivor Ersin Korkut nereli? Tiyatro ve sinema filmlerinde tanıdığımız Ersin Korkut hakkında merak edilenler haberimizde...

Survivor Ersin kimdir, kaç yaşında? Ünlüler takımı yarışmacısı Survivor Ersin nereli?

TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor'da büyük mücadele devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden hırslı yarışmacılar elinden gelenin fazlasını yapıyor. Zor yaşam şartları altında ter döken Survivor yarışmacıları, izleyici tarafından merak ediliyor. Bu isimler arasında yer alanlardan biri de Ersin Korkut. Peki Survivor Ersin kimdir? Survivor Ersin nereli? Survivor Ersin kaç yaşında? Survivor Ersin biyografisi...

SURVİVOR ERSİN KORKUT KİMDİR?

8 Kasım 1977 yılında Hakkâri'de doğan Korkut, teyzesinin oğlu olan sinemacı Yılmaz Erdoğan'ın desteğiyle oyunculuğa adım atmıştır.

İstanbul'a gelmeden önce Hakkâri'de taksi şoförlüğü yapmış ardından İstanbul'da bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmıştır.

Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Ersin Korkut, İstanbul'da hiçbir tanıdığını aramamış ancak bir gün, kuzeninin Merter'deki bir pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut'u bulmuş ve Beşiktaş Kültür Merkezi'nde çalışması için yanına çağırmıştır.

2000 yılında BKM'nin çeşitli birimlerinde görev almaya başlayan Korkut, "Bana Bir Şeyhler Oluyor" adlı tiyatro oyununun arka kadrosunda çalışırken, oyunda kendisi için uygun bir rol olduğunu fark edince oyunda oynamak isteyen Ersin Korkut'a, Yılmaz Erdoğan: "Bu işler o kadar kolay değil" dese de, 'Ben kendime güveniyorum abi' diyerek rolü kapmış, daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Doritos reklamlarında rol almıştır. Canlandırdığı rollerdeki ilginç şivesi ve rol aldığı reklamdaki "Doktor bu ne?" repliği ile tanınmıştır. BKM bünyesinde hazırlanan "Çok Güzel Hareketler Bunlar" adlı televizyon programındaki komik tiplemeleri ile beğeni toplamıştır.

Magazin Haberleri Bülteni (30 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber