Geri Dön

Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Survivor Evrim Keklik kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2020 Ünlüler takımı kadrosunda yer alan Evrim Keklik, dün akşam oynanan erzak ödülü oyununda yaptığı başarılı atışlar ile takımına sayıyı getiren isimler arasında yer aldı. Peki Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında?

Survivor Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Evrim Keklik kimdir sorusu Survivor yarışmasını takip eden izleyiciler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen Survivor 2020 yarışmasında Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Evrim Keklik yaptığı başarılı atışlar ile takımının erzak ödülünü kazanmasına yardımcı oldu. Peki Evrim Keklik kimdir?

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

"Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum."

Magazin Haberleri Bülteni (22 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet