Geri Dön

Gönüllüler takımı yarışmacısı Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim aslen nereli, mesleği ne?

Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Evrim Keklik renkli kişiliği kahkahaları ve zaman zaman yükselen tansiyonu ile adada en fazla konuşulan isimler arasında yer alıyor. Son dönemde Survivor'da takım arkadaşları ile anlaşmazlıklar yaşayan Evrim Keklik, hakkında araştırma yapan takipçileri sevilen yarışmacının hangi mesleği yerine getirdiğini araştırmaya başladı. Peki Survivor Evrim Keklik kimdir?

Gönüllüler takımı yarışmacısı Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim aslen nereli, mesleği ne?

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

"Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum."

 

Magazin Haberleri Bülteni (19 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet