Geri Dön

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim Keklik mesleği ne, nereli?

Survivor yeni bölümleri ile izleyicilerle buluşuyor. Voleybol maçları Survivor'da damgasını vuran oyunlar arasında yer alıyor. Survivor Evrim ise voleybol oyunlarındaki performansı ile dikkat çekiyor. Survivor Evrim Keklik'in yaşamı ise merak edilen konular arasında yer alıyor.Peki Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında?

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim Keklik mesleği ne, nereli?

Survivor'da öne çıkan yarışmacılar arasında Evrim Keklik de bulunuyor. Evrim davranışları ve performansı ile yarışmada dikkat çekiyor. Survivor Evrim'in yaşamı ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Survivor Evrim kimdir? Evrim Keklik kaç yaşında, ne iş yapıyor?

SURVIVOR EVRİM KİMDİR?

Gönüllüler takımında yarışan Evrim Keklik kendisini şu şekilde anlattı:

"Merhaba, ben Evrim Keklik 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum ilkokul 1. sınıfta Fenerbahce Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim.

Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım ve bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve su altı hokeyi ne başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yuzme antrenörlüğüne de devam ediyorum."

Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber