Geri Dön

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim Keklik ne iş yapıyor, nereli?

Survivor'ın geçtiğimiz bölümlerinde Evrim ve Berkan arasında yaşanan tartışma ekranlara yansıdı. Heyecan ile devam eden yarışma Survivor'da yarışmacılar birbiri ile kıyasıya rekabet ediyorlar. Survivor Evrim'in yaşamı ise merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim Keklik ne iş yapıyor, nereli?

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim Keklik ne iş yapıyor, nereli?

Survivor'da bu sene Gönüllüler ve Ünlüler takımı yarışıyor. Evrim Keklik, Survivor Gönüllüler takımında yer alıyor. Survivor'ın öne çıkan yarışmacıları arasında olan Evrim'in yaşamı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki Survivor Evrim kimdir, nereli? Survivor Evrim Keklik kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte biyografisi...

SURVIVOR EVRİM KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

"Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum."

Alyssa Milano: Corona virüs yüzünden saçlarım dökülüyorABD'li oyuncu Alyssa Milano, corona virüsün bugüne kadar pek rastlanmayan bir etkisini takipçileriyle paylaştı. Milano yayınladığı videoda, "Corona virüs yüzünden saçlarım avuç avuç dökülüyor" açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber