Geri Dön

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim Keklik ne iş yapıyor, nereli?

Survivor'da yarış hız kesmeden devam ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan programda yarışmacının yaşamları ise izleyiciler tarafından araştırılıyor. Survivor'ın öne çıkan isimleri arasında Evrim Keklik de yer alıyor. Peki Survivor Evrim'in biyografisi...

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim Keklik ne iş yapıyor, nereli?

Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüller takımı yarışıyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor'da yarışmacılar birbirleri ile kıyasıya rekabet ediyorlar. Survivor Gönüller takımında yarışan Evrim ise programın dikkat çeken isimleri arasında bulunuyor. Peki Survivor Evrim kimdir, ne iş yapıyor?

SURVIVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

"Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum."

Daniella Alvarez bacağını kaybetti ama dansı bırakmadı2011 yılında Kolombiya Güzeli seçilen Daniella Alvarez'in, geçirdiği mide operasyonu sonradan bir kabusa dönüştü. Ünlü model bacağını kaybetse de dans tutkusunu kaybetmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber