Geri Dön

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim keklik nereli, ne iş yapıyor?

Survivor'da birbirinden iddialı isimler yarışıyor. Gönüller takımında yarışan isimlerden biri ise Evrim Keklik...TV8 ekranlarında yayınlan programda Evrim hem performansı hem de davranışları ile dikkat çekiyor. Peki Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Evrim Keklik ne iş yapıyor?

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim keklik nereli, ne iş yapıyor?

Survivor'da bu sene Ünlüler ve Gönüllüler takımı birbiriyle yarışıyorlar. Survivor'da yer alan yarışmacıların yaşamı ise vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Evrim Keklik, Survivor'da öne çıkan yarışmacılar arasında bulunuyor. Peki Survivor Evrim kimdir, ne iş yapıyor, kaç yaşında? İşte Survivor Evrim biyografisi...

SURVIVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor;

Merhaba, ben Evrim Keklik 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum ilkokul 1. sınıfta Fenerbahce Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yuzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.

Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber