Geri Dön

Survivor Gizem kimdir, eşi kimdir? Survivor Gizem Memiç kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Survivor'a yedek giren isimlerden biri Gizem oldu. Survivor Gizem, bu haftanın 4 eleme adayından biri oldu. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden Gizem'in hayatı merak ediliyor. Peki Survivor Gizem kimdir?

Survivor Gizem kimdir, eşi kimdir? Survivor Gizem Memiç kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Survivor'da birleşme partisinden sonra rekabet kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Eleme adayları arasında yer alan isimlerden biri adaya veda edecek. Survivor Gizem, bu haftanın eleme adayları arasında bulunuyor. Peki Survivor Gizem kimdir, evli mi?

SURVIVOR GİZEM KİMDİR?

Gizem Memiç, 16 Mayıs 1990 tarihinde Gaziantep'te doğdu. Türk model ve güzellik kraliçesi. 1 Nisan 2010 tarihinde Miss Turkey seçilmiştir.Tacını bir önceki yılın kraliçesi Miss Turkey 2009 Ebru Şam'dan aldı. Türkiye'yi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması'nda hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması'nda temsil etti.

Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunudur.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yer aldı. Yarışmanın 115. gününde adaya veda ederek Survivor 2016'da 10. oldu.Gizem Memiç, 2018 yılında Burak Mert ile evlendi.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber