Geri Dön

Survivor Gizem kimdir, kaç yaşında, nereli? 2022 Survivor Gizem Kerimoğlu mesleği nedir, elendi mi, evli mi?

Survivor All Star yarışmacılarından biri ise Gizem Kerimoğlu oldu. Birbirinden iddialı yarışmacıların olduğu programda yer alan Gizem ise Gönüllüler takımında yarışacak. Peki Survivor Gizem Kerimoğlu kimdir, kaç yaşında?

Survivor Gizem kimdir, kaç yaşında, nereli? 2022 Survivor Gizem Kerimoğlu mesleği nedir, elendi mi, evli mi?

Survivor All Star yarışmasında geçtiğimiz yıllarda programa damga vuran isimler yarışıyor. Gizem Kerimoğlu ise Survivor Gönüllüler takımında yarışacak isimler arasında bulunuyor. Peki Survivor Gizem kimdir kaç yaşında? İşte Survivor Gizem Kerimoğlu2nun yaşamı ile ilgili bilgiler...

SURVIVOR GİZEM KİMDİR?

Survivor All Star Gönüllüler takımı yarışmacısı Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul, Fatih’te doğdu.

Bulgar göçmeni bir ailenin ilk çocuğudur. Bir erkek kardeşi vardır. İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde okumaya başladı. Üniversite eğitimi sırasında bir yıllığına İngilizce eğitimi almak için Londra‘ya gitti.

2003 yılından itibaren birçok spor dalıyla profesyonel veya yarı amatör olarak uğraşan bir sporcu olarak basketbol ve futbol oynamış, hatta birkaç kez 19 yaş altı kadın Milli Futbol Takımı’na da çağrılmıştır. Bu yıllarda Yapı Kredi Spor Kulübü ve benzeri bazı spor kulüplerinde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarak da görev yaptı.

2013 yılında profesyonel spor yaşantısına son veren Gizem Kerimoğlu, aktif spor hayatının ardından oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almaya başladı. Dialog ve Barbaros Çidal‘dan diksiyon ve spikerlik eğitimleri alıp, tiyatro ve oyunculuk eğitimlerindeki ilk adımlarını kendisi de oyuncu olan arkadaşı Umut Kırcalı ile atmıştır. Ardından kendisine çok şey katan Deniz Erdem‘den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılında girdiği Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi aldı.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan olan “Survivor 2016” yarışmasına Gizem Kerimoğlu da gönüllüler takımında katıldı. Yüzde 36 oranda performans sergileyen Survivor Gizem, yarışmanın 108. gününde adaya veda etti. 2022 All Star sezonunda da adaya ilk veda eden isim oldu.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber