Geri Dön

Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? Survivor İlayda Velibeyoğlu ne iş yapıyor, nereli?

Survivor İlayda, Gönüller takımına sonradan katılan yarışmacılar arasında yer aldı. İlayda Velibeyoğlu, kısa bir süre sonra Survivor'dan ayrılmıştı. Bu akşam final heyecanı yaşanacak olan Survivor'da yarışmacıların hayatlar araştırılıyor. İşte Survivor İlayda'nın biyografisi...

Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? Survivor İlayda Velibeyoğlu ne iş yapıyor, nereli?

Survivor 2020'nin bu akşam finalinde birinci olan isim belli olacak. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da yarışan isimlerden biri ise İlayda Velibeyoğlu oldu. Kısa bir süre sonra yarışmadan ayrılan Survivor İlayda'nın yaşamı gündemde araştırılıyor. Peki Survivor İlayda kimdir?

 SURVIVOR İLAYDA KİMDİR?

Survivor yarışmasına sonradan katılan İlayda Gökdeniz Velibeyoğlu, 1999 yılında Almanya/ Frankfurt’da doğdu. Medipol Üniversitesi Tıp fakültesi 3. Sınıf öğrencisi ve profesyonel sporcu. Vakıfbank spor kulübünde başlayarak birçok takımda lisanslı voleybol oynadı. Daha sonra Fenerbahçe’ de lisanslı kürek çekti. Türkiye Şampiyonalarına katıldı. Şu anda aktif fitness yapıyor.

Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber