Geri Dön

Survivor İsmail'in nişanlısı kim? İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kaç yaşında?

Survivor İsmail'in nişanlısının yaşamı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Survivor'da İsmail ve annesinin konuşmasında nişanlısı ile ilgili dikkat çeken detaylar yer aldı. Peki Ünlüler takımında yarışan İsmail'in nişanlısı kimdir? İşte Gamze Atakan ile ilgili detaylar...

Survivor İsmail'in nişanlısı kim? İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kaç yaşında?

Survivor İsmail'in nişanlısı Gamze Atakan gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. Acun Ilıcalı, İsmail'in nişanlısının kendisini aradığını belirtti. Gamze Aatkan'ın hayatı merak ediliyor. Peki İsmail'in nişanlısı kimdir?

SURVIVOR İSMAİL'İN NİŞANLISI KİMDİR?

Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan'ın hayatı merak ediliyor. Gamze Atakan-İsmail Balaban çifti 2020 yılında nişanlandı. Gamze Atakan ve İsmail Balaban çiftinin nişan yüzüklerini Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi taktı.

ACUN ILICALI AÇIKLAMA YAPTI

Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada İsmail'in nişanlısı Gamze'nin kendisi aradığını ifade etti. Ilıcalı, "Şimdi şöyle bir gelişme oldu. Geçtiğimiz günlerde Gamze beni aradı. Biliyorsun daha önce görüştürebiliriz dedim, sen istemedin fakat Gamze için şu anda şöyle bir sorun oluştu. Olayın belirsizliği Gamze ve ailesi üzerinde bir baskı yarattı.Ben açıkçası bu konu çözülsün de iletişimden dolayı bir eksik kalmasın diye sana Gamze ile konuşma hakkı verdim. Bahsettiğimiz kan davası gibi bir durum olmadığına göre böyle bir konuda ağabeyin olarak sana tavsiyem de o kızın da mutlaka konuşabiliyor olması lazım.Sen şimdi haber alamıyorum diye acı çekerken o tarafta da konuşamamakla ilgili dünyanın en büyük imtihanlarından birini geçiren bir kız var. Bu kızcağız da yüzlerce kişi aramasına rağmen bu konuyla ilgili konuşmadığı için benden yardım istedi. Zor durumdayım Acun ağabey dedi ve bir görüşme yaptık." dedi.

 

İbrahim Tatlıses'ten 12 yıl aradan sonra ilk konserMüzik dünyasının imparatoru İbrahim Tatlıses,12 yıl aradan sonra ilk konserini Kuruçeşme'de verdi. Sahnede duygu dolu anlar yaşayan Tatlıses, en sevilen şarkılarını seslendirerek sevenleriyle hasret giderdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber