Geri Dön

Survivor Mert'ten Batuhan'a: Dizide ok atmakla aynı şey mi?

'Survivor All Star 2022' yarışmasında 1 Mart Salı akşamı ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ok atma parkurunda ünlüler takımı bench'inde hararetli bir tartışma yaşandı. 2016-2018 yılları arasında 'Diriliş: Ertuğrul' dizisinde rol alan Batuhan Karacakaya ile Mert Öcal arasında 'ok atma' konusunda sinirler gerildi. İşte o anlar...

Survivor Mert'ten Batuhan'a: Dizide ok atmakla aynı şey mi?

TV8'de ekranlara gelen Survivor All Star 2022'de ünlüler ve gönüllüler, ödül için ok atma parkurunda karşı karşıya geldi. Oyunun sonunda önde olan taraf, pizza ve kola menüsü kazandı.

Ünlüler, kadınlar mücadelesini önde tamamladı. Erkekler karşılaşmasında ise gönüllüler duruma eşitlik getirdi. Ardından 'en iyiler' bir kez daha parkura çıktı ve ödül ünlüler takımının oldu.

Survivor Mertten Batuhana: Dizide ok atmakla aynı şey mi

"SAÇMA SAPAN KONUŞMA"
Batuhan: Bildiklerimi herkese anlatayım. Birincisi yayı çektikten sonra çok fazla saniyemiz yok. Burada 10-15 saniye bekleyemezsin. Üç parmağını koydun, yayı çenenin altına çektin. Son geri çekmeyi yaparken elin çok önemli.
Mert: Nagigan gel.
Batuhan: Bir dakika Mert abi bir şey anlatıyorum. 'Siz oturun, ben yaparım' havalarını sevmiyorum. Biz orada iki kişi boşuna mı dikildik?

Mert: 'Ben biliyorum' havaları olmaz. Benim canımı sıkma. Oraya gittin, dört defa yaptın. Konuşma, ne demek ben yapamam? Dizide ok atmayla aynı şey mi bu? Sinirlendirme beni.
Batuhan: Sen saçma sapan konuşma. Bir de diyorsun ki; 'silah atmakla aynı şey'. Böyle bir şey olabilir mi?
Mert: Tabii ki aynısı. Ne kadar uzak olduğun buradan belli. Gidin anlatın, ben ağzımı açıp tek kelime etmiyorum. Ben sen miyim, üçüncüde vurunca 'Ben yaptım' diyeyim?
Batuhan: Bu şovlar senin işin, benim değil.

Survivor Mertten Batuhana: Dizide ok atmakla aynı şey mi

METE GAZOZ SEVİNCİ
Ünlüler takımı, Mete Gazoz'un Tokyo 2020 Olimpiyatları'nda altın madalya kazanarak tarihe geçtiği okçuluk oyunu sonrası 22 yaşındaki milli sporcunun galibiyet sevinci ile poz verdiler.

Survivor Mertten Batuhana: Dizide ok atmakla aynı şey mi

'ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?
Takımlar, büyük bir heyecana sahne olan ok atma yarışmasının ardından 'Anlat Bakalım'da en çok kelimeyi bilerek, yeniden ödül için mücadele verdi. Bu haftaki ödül cipsti. Eğlenceli anların yaşandığı Anlat Bakalım oyununda da ünlü ekibinin yüzü güldü.

Survivor Mertten Batuhana: Dizide ok atmakla aynı şey mi

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber