Geri Dön

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Nisa Bölükbaşı biyografisi

Survivor 2020 kadrosunda ve Gönüllüler takımında yarışan Nisa Bölükbaşı kimdir sorusu yarışmanın takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2020'de bir dargın bir barışık halleri ve bir o kadar da dikkat çeken çizim yeteniği ile dikkatleri üzerine çeken ve Gönüllüler takımına birok ödül kazandıran Nisa Bölükbaşı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Peki Nisa Bölükbaşı kimdir?

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Nisa Bölükbaşı biyografisi

Survivor Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Nisa Bölükbaşı kimdir sorusu Survivor yarışmasını takip eden izleyiciler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Mimarlık okuyan Nisa Bölükbaşı çizim yeteneği ile Gönüllüler takımına birçok görev oyununu kazandırdı. Peki Nisa Bölükbaşı kimdir?

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Magazin Haberleri Bülteni (6 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet