Geri Dön

SURVİVOR NİSA'YA NE OLDU, sağlık durumu nasıl? Nisa Bölükbaşı'nın son durumu nedir?

Survivor All Star yarışmasında gönüllüler takımında mücadele eden Nisa Bölükbaşı, 112. bölümde kaza geçirdi. Gelişmenin ardından Survivor izleyenleri 'Survivor Nisa'ya ne oldu, son durumu nedir?' sorularına yanıt aramaya başladı. Peki, Survivor Nisa Bölükbaşı diskalifiye mi olacak, elenecek mi?

SURVİVOR NİSA'YA NE OLDU, sağlık durumu nasıl? Nisa Bölükbaşı'nın son durumu nedir?

Nisa Bölükbaşı, 2022 Survivor yarışmasında performansı ile gönüllüler takımının dikkat çeken isimleri arasında. Sık sık geçirdiği kazalar nedeniyle adından söz ettiren Survivor Nisa, 112. bölümde de parkurda yaşadığı kaza sonrasi bir anda yere yığıldı. İşte, Nisa Bölükbaşı son durumu...

SURVİVOR NİSA'YA NE OLDU?

Nisa Bölükbaşı, Survivor 2022 All Star yarışmasında gönüllüler takımında mücadele ediyor. Ancak son bölümlerde geçirdiği kazalarla çok konuşulan Survivor Nisa, 112. bölümde de parkurdaki bir parçanın başına çarpması ile bir anda kendini yerde buluyor. Nisa Bölükbaşı'nın çenesine gelen darbe ardından yere yığılması sonrası iki takımdan yarışmacılar ve doktor yanına gitti. İlk müdahalenin ardından iyi olduğunu belirten Nisa, oyuna devam edeceğini belirtti.

Survivor Nisa, 110. bölümde de, yarışmacıları oyun alanına getiren araç içerisinde başını çarpması sonucunda doktorlar tarafından gözetim altına alınmış ve oyunda yer almamıştı.

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Survivor Nisa, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber