Geri Dön

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Poyraz hangi üniversitede okudu?

Survivor'da finale az bir zaman kaldı. Survivor'ın dün yayınlanan bölümünde İsmail dokunulmazlığın sahibi oldu ve eleme potasına Poyraz'ın ismini verdi. Poyraz 2.eleme adayı oldu. Peki Survivor Poyraz kimdir?

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Poyraz hangi üniversitede okudu?

Survivor'da yarışmacılar final koltuğuna oturmak için yarışıyorlar. Heyecanın yükseldiği yarışmada kıyasıya rekabet devam ediyor. Eleme potasında yer alan ilk iki isim ise Ayşe ve Poyaz oldu. Poyraz'ın yaşamı ile ilgili bilgiler haberde yer alıyor. Peki Survivor Poyraz kimdir?

SURVIVOR POYRAZ KİMDİR?

26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Seda Sayan'dan hastane odasında duygusal paylaşımSosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Seda Sayan, ablası ile geçtiğimiz aylarda trafik kazası geçiren eniştesinin 15'inci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Sayan, hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet