Geri Dön

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Poyraz ne iş yapıyor?

Survivor'da yarış tüm hızıyla devam ediyor. Dün yayınlanan bölümde dokunulmazlığı kazanan isim Poyraz oldu. Poyraz eleme potasına ise bir isim gönderdi. Peki Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında?

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Poyraz ne iş yapıyor?

Survivor'da yarışmacılar birbirleri ile kıyasıya rekabet ediyorlar. Yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Dün yayınalanan bölümde Poyraz dokunulmazlığı kazandı. Peki Survivor Poyraz kimdir?

SURVIVOR POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde doğdu. İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Behzat Uygur'dan güldüren paylaşım! İzzet Yıldızhan'dan 1000 Euro isterse ne olur?Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Behzat Uygur, bu sefer de İzzet Yıldızhan'ın balkonda şarkı söylediği videosunun üzerine bir kurgu yaptı. Videoda Yıldızhan'dan 1000 Euro borç isteyen Uygur'u izleyenler kahkahaya boğuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet