Geri Dön

Survivor Poyraz neden yok, ne oldu? Survivor Poyraz sakatlandı mı, son durumu nedir?

Survivor 2021 yarışması hızla devam ediyor. Survvior gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı Poyraz'ın oyunda olmaması izleyiciler tarafından merak ediliyor. Sakatlık yaşadığı öğrenilen Yiğit Poyraz'a ne oldu? Peki Survivor Poyraz neden yok, sakatlandı mı? Konu hakkında açıklama geldi.

Survivor Poyraz neden yok, ne oldu? Survivor Poyraz sakatlandı mı, son durumu nedir?

Survivor'da yarışmacılar birbirleri ile kıyasıya rekabet ediyorlar. Survivor Gönüllüler takımı yarışmacısı Poyraz'ın olmaması dikkat çekti. Murat Ceylan konu ile ilgili açıklama yaptı. Peki Survivor Poyraz neden yok?

SURVIVOR POYRAZ NEDEN YOK?

Gönüllüler takımında yarışan Poyraz'ın olmaması merak konusu oldu. Survivor'da sunuculuk yapan Murat Ceylan, Poyraz'ın sakatlığı nedeniyle oyunda yer alamayacağını açıkladı.

 Yiğit Poyraz'ın ayağında bir ödem oluştuğu ve bir süre üzerine basmaması gerektiği belirtilirken tedavisinin sürdüğü açıklandı. Ödemin geçmesi için ilaç alan Poyraz'ın kısa süre sonra yarışmaya döneceği bildirildi.

 

Zeynep Tokuş yoga eğitmeni olarak setlere döndü'Deli Yürek' dizisinde canlandırdığı Zeynep rolüyle hafızalara kazınan Zeynep Tokuş, 10 yıl önce evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı. Setlere ara veren Zeynep Tokuş yıllar sonra sete gitti ama bu sefer yeni işi yoga eğitmeni olarak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet