Geri Dön

Survivor Reşat kimdir? Survivor 2021 gönüllüsü Reşat Hacıahmetoğlu nereli, kaç yaşında, mesleği nedir?

Survivor 2021 yarışmacılarına gönüllülerden Reşat Hacıahmetoğlu katıldı. Böylelikle Reşat hakkında meraklı arayış başladı. Survivor Reşat Hacıahmetoğlu kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor soruları peş peşe araştırılıyor. Peki Survivor 2021 gönüllüler takımından Reşat Hacıahmetoğlu nereli? İşte Survivor 2021 Gönüllü takımında bulunan Reşat Hacıahmetoğlu'nun biyografisi...

Survivor Reşat kimdir? Survivor 2021 gönüllüsü Reşat Hacıahmetoğlu nereli, kaç yaşında, mesleği nedir?

Survivor Reşat kimdir? sorusunun cevabı merakla araştırılıyor. Survivor 2021 sezonu bu akşam TV8 ekranlarında başlıyor. Trabzon'un Of ilçesinde doğan Reşat'ın yaşamı ile ilgili detaylar haberde yer alıyor. Peki
Survivor Reşat kimdir, kaç yaşında?

SULTAN REŞAT HACIAHMETOĞLU KİMDİR?

Survivor Reşat, 1990 yılında Trabzon'un Of ilçesinde doğdu. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of'ta sürdürdü.

2014 yılında Ordu Üniversitesi'nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene kadar karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti.

2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu.

Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon'da yaşamını sürdürmektedir.

Okan Karacan hastaneden video paylaştıKoronavirüs tedavisi için 10 gün önce hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu ve sunucu Okan Karacan'dan sevindiren haber geldi. Sosyal medya hesabından video paylaşan Karacan, gözyaşlarını tutamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet