Geri Dön

Survivor Reşat kimdir, nereli? Survivor Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Survivor Reşat, Gönüller takımında kaptan seçildi. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Survivor 2021 kadrosunda yer alıyor. Gönüller takımı yarışmacısı Reşat'ın hayatı ise merak konusu. Peki Survivor Reşat kimdir, nereli? İşte yaşamı ile ilgili bilgiler...

Survivor Reşat kimdir, nereli? Survivor Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Survivor, TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Ünlüler ve Gönüller takımlarının rekabet ettiği yarışma Survivor, yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Survivor Gönüller takımında yer alıyor. Peki Survivor Reşat kimdir?

SURVIVOR REŞAT KİMDİR?

1990 yılında Trabzon'un Of ilçesinde dünyaya gelen Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of'ta sürdürdü. 2014 yılında Ordu Üniversitesi'nden mezun olan Hacıahmetoğlu, lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başladı. Lise bitene kadar karate ile ilgilenen Hacıahmetoğlu, sonrasında vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti. 2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu.Uzun süre özel bir şirkette çalışan Hacıahmetoğlu, Trabzon'da yaşamını sürdürmektedir.

Magazin Haberleri Bülteni (1 Mart 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet