Geri Dön

SURVİVOR Şampiyonu kim oldu? Survivor birincisi Adem mi, Nisa mı? işte 2022 Survivor şampiyonu...

Survivor All Star 2022'de büyük final gecesi dün akşam yapıldı. Survivor şampiyonu belli oldu. Yarı finale kalan dört isimden finale veda eden iki isim Batuhan ve Ayşe'ydi. Nisa ve Adem ise final gecesinde SMS oylamasına çıktı. Peki, Survivor şampiyonu kim oldu? İşte 2022 Survivor All Star birincisi.

SURVİVOR Şampiyonu kim oldu? Survivor birincisi Adem mi, Nisa mı? işte 2022 Survivor şampiyonu...

Surivor'da şampiyon belli oldu. TV8'in fenomen yarışması Survivor'da final heyecanı yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler olarak başlayan Survivor'da yeni birçok sistem de hayata geçirilmişti. Yokluk Adası ve Sürgün Adası gibi zor şartlarda yarışan yarışmacılardan Nisa ve Adem finalist olmaya hak kazandı. Peki, kim birinci oldu?

SURVİVOR ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Çarşamba günü gerçekleştirilen yarı finalde Ayşe ve Batuhan finale veda etti. Adem ve Nisa ise finale yükselerek halk oylamasına çıktı. İki isimden biri perşembe gecesi şampiyonluğu elde ederek kupayı kaldırdı. 2022 Survivor şampiyonu ise oylama sonucu NİSA oldu. 2010 yılındaki Merve Oflaz şampiyonluğu ardından ikinci kadın şampiyon seçildi.

SURVİVOR ŞAMPİYONUNUN ÖDÜLÜ NE?

Geçtiğimiz sezonlarda Survivor birincisi, şampiyonluk kupasının yanı sıra ayrıca 500 bin TL büyük ödülün de sahibi oluyordu. Bu sezonun ödülü hakkında henüz bir detay bulunmuyor. Ancak 500 bin TL ile 1 milyon TL arasında olabileceği düşünülüyor.

Katamaranda iki yarışmacı da bir haftalık tatil keyfi sürecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber