Geri Dön

Survivor şampiyonu ne kadar kazanacak, kaç para 2022? || Survivor şampiyonu ne kadar para alıyor, kazananın büyük ödülü ne?

Survivor şampiyonun kazanacağı para merak edilen konular arasında bulunuyor. Survivor'ın finali dün akşam ekranlara geldi. Survivor finalistleri Adem ve Nisa oldu. İki isim arasındaki şampiyonluk yarışı ekranlara geldi. Kıyasıya mücadelenin olduğu programda ödül ise araştırılıyor. Peki Survivor şampiyonu ne kadar kazanacak 2022, kaç para, büyük ödül ne?

Survivor şampiyonu ne kadar kazanacak, kaç para  2022? || Survivor şampiyonu ne kadar para alıyor, kazananın büyük ödülü ne?

Survivor'da aylardır devam eden mücadelenin sonuna gelindi. 30 Haziran tarihinde yapılan final ile Survivor All Star 2022 şampiyonu belli oldu. Survivor şampiyonunun kazanacağı para ise araştırılıyor. Peki 2022 Survivor şampiyonu ne kadar kazanacak? Survivor büyük ödülü ne kadar, kaç TL?

SURVIVOR ŞAMPİYONU NE KADAR KAZANACAK?

Survivor finalistleri Adem ve Nisa oldu. Adem ve Nisa için  SMS oylaması yapıldı ve en çok SMS'i alan Nisa Survivor All Star 2022 şampiyonu oldu. Survivor şampiyonun kazanacağı ödül ile ilgili ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Geçtiğimiz yıllarda Survivor şampiyonları 500 bin TL büyük ödülün sahibi olmuştu.
Bu yıl Survivor ödülünde bir değişiklik olup olmayacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Survivor şampiyonun ödülü ile ilgili açıklama geldiği zaman habere eklenecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber