Geri Dön

Survivor yarışmacıları kimler olacak 2021? Survivor ne zaman başlayacak?

Survivor yarışmacılar gündemde merak ediliyor. Survivor 2021 heyecanının başlamasına adım adım yaklaşılıyor. Survivor yarışmacıları ile ilgili çeşitli iddialar gündeme geliyor. Peki 2021 Survivor yarışmacıları kimler olacak, ne zaman başlayacak?

Survivor yarışmacıları kimler olacak 2021? Survivor ne zaman başlayacak?

Survivor yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Yarışmacıların kıyasıya rekabet ettiği Survivor'ın yeni sezon yarışmacıları ve yayın tarihi ise izleyiciler tarafından merak ediliyor. Survivor 2021'de mücadele edecek isimler ile ilgili çeşitli iddialar gündeme geldi.

SURVIVOR YARIŞMACILARI KİMLER OLACAK?

'Masterchef Türkiye'de yarışan Celal Sarıgül'ün 'Survivor 2021'de mücadele edeceği iddia ediliyor.

'Survivor 2020'ye veda eden Uğur Pektaş ve yine aynı sebepten 'Survivor 2019'dan elenen Hikmet Tuğsuz'un, Survivor'un yeni sezonunda boy göstereceği konuşuluyor.

SURIVOR 2021 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor'ın başlayacağı tarih ile ilgili henüz bir açıklama bulunmuyor. Ancak ocak ayında Survivor'ın başlaması bekleniyor.

Celil Nalçakan ile Seçil Gür aşk mı yaşıyor? İddialara yanıt geldiGeçtiğimiz aylarda kendisi gibi şarkıcı Serdar Ortaç'la ilişkisini noktalayan Seçil Gür'ün yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Gür'ün ünlü oyuncu Celil Nalçakan'a gönlünü kaptırdığı ileri sürülmüştü. Nalçakan, hakkındaki haberlere sosyal medya hesabından yayınladığı video ile yanıt verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber