Geri Dön

Survivor Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında? Yasin Obuz Survivor'dan disaklifiye olacak mı?

Survivor 2020 Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan üslup konusunda Acun Ilıcalı tarafından sürekli olarak uyarılan Yasin Obuz son olarak Sercan Yıldırım ile yaşadığı sözlü kavganın ardından bu akşam ekrana gelecek olan İletişim ödülünde Nisa Bölükbaşı ile sözlü kavgaya tutuşacak. Kendine has söylemleri ile adından sıkça söz ettiren Yasin Obuz kimdir, aslen nereli? İşte merak edilenler...

Survivor Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında? Yasin Obuz Survivor'dan disaklifiye olacak mı?

Survivor 2020 Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Yasin Obuz, Survivor başladığı günden bu yana adada sürekli tartışmaların odağında yer alan isim olarak dikkat çekiyor. Son dönemde Survivor Sercan Yıldırım ile sık sık diyaloğa giren Yasin Obuz'un söylemeleri çoğu kez Acun Ilıcalı tarafından uyarı alıyor olmasına rağmen bu anlamda Yasin Obuz'un kendisini çok fazla geliştirebildiğini söylemek pek mümkün değil! Çok çabuk sinirlenen Yasin Obuz'un son dönemde yarışmadan diskalifiye olabileceği söylemleri ortaya çıktı. Peki Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında?

SURVİVOR YASİN OBUZ KİMDİR?

21 Kasım 1988’de Diyarbakır'da doğan ve 3 kardeşi olan Yasin Obuz, çocukluğundan bu yana spor yapıyor.

İlk spor lisansı 1998'de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunların yanı sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbol da oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde okuyan Obuz, üniversite yıllarında ise spor olarak fitness yaptı.

Üniversitede mutfağa merak saldığı için yemek yapmayı öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu fark eden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı ve yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittiği ülkelerin mutfak kültürlerini, eğlence tarzlarını, yaşayış biçimlerini gözlemledi. Şimdi kendisine ait küçük bir işletmesi var. Geçen sezon Masterchef yarışmasına katılan Yasin bu şekilde Survivor'a seçildi.

Magazin Haberleri Bülteni (26 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet