Geri Dön

Survivor Yiğit kimdir? Survivor 2021 yedek yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu kaç yaşında, nereli?

Yedek yarışmacılardan Survivor 2021'e katılan Yiğit Oruçoğlu'nun hayatı araştırılıyor. Yüzme ve basketbol ile ilgilenen yarışmacı fiziği ile dikkat çekiyor. Survivor Yiğit Oruçoğlu İstanbul'da yaşamını sürdürüyor. Peki, Survivor Yiğit aslen nereli, ne iş yapıyor? İşte, detaylar...

Survivor Yiğit kimdir? Survivor 2021 yedek yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu kaç yaşında, nereli?

Yiğit Oruçoğlu, Survivor 2021 yarışmasına yedek olarak dahil oldu ve ünlüler takımında yarışmaya devam ediyor. Adaya geldiği ilk günden itibaren performansıyla öne çıkıyor. 2000 doğumlu yarışmacı Yiğit Oruçoğlu boyu ve kilosu da gündemde yer alan sorulardan. Survivor ünlüler yarışmacısı Yiğit Oruçoğlu hayatı haberimizde.

YİĞİT ORUÇOĞLU KİMDİR?

Oruçoğlu, 19 Ocak 2000 tarihinde İstanbul/Kadıköy'de dünyaya geldi. Yiğit Oruçoğlu, aslen anne tarafından Trabzon, baba tarafından ise Erzincanlıdır. Doğuş Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği bölümünde okuyor ve 14 yaşına kadar profesyonel yüzme sporu ile daha sonrasında 5 sene basketbolda birçok müsabakada yer almıştır. Şu an aktif olarak Crossfit sporu ile ilgilenen başarılı sporcu, Survivor’a oldukça kuvvetli bir fizikle geldiğini belirtiyor. Henüz öğrenci olmaktan olan Yiğit Oruçoğlu’nun medeni hali bekardır.

YİĞİT ORUÇOĞLU’NUN BOYU  VE KİLOSU KAÇ?

Ünlüler yarışmacıları arasına katılan Yiğit Oruçoğlu'nun boyu ve fiziğiyle dikkat çeken başarılı yarışmacının fiziksel özellikleri merak ediliyor. 1.87 boyunda olan Yiğit Oruçoğlu 84 kilodur.

YİĞİT ORUÇOĞLU’NUN INSTAGRAM ADRESİ 

Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram adresini merak ediyor. Yiğit Oruçoğlu’nun Instagram adresi :yigitorucoglu’dur.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet