Geri Dön

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da eleme adayı kim seçildi?

Survivor 2021 tüm heyecanıyla devam ediyor. Finale kısa bir süre kala Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı merak konusu oldu. Toplam 5 yarışmacının kaldığı Survivor'da eleme adayı kim seçildi?

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da eleme adayı kim seçildi?

Survivor 2021 sezonunun sona ermesine kısa bir zaman kaldı. Birbirinden hırslı ve yarışmacıların mücadele ettiği Survivor'da yine bireysel dokunulmazlık oyunu mücadelesi verildi. Peki hangi yarışmacı kazandı? Mavi takımdan Poyraz ve Ayşe'nin, Kırmızı takımdan İsmail, Berkay ve Aleyna'nın kaldığı Survivor'da dokunulmazlık kimin oldu?

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor'da 19 Haziran 2021 Cumartesi akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu Aleyna kazandı.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM SEÇİLDİ?

Survivor'da eleme adayını dokunulmazlığı kazanan Aleyna seçti. Haftanın ilk eleme adayı Ayşe oldu. Bu hafta oynanacak oyunlar sonrasında Ayşe'nin yanına iki eleme adayı daha seçilecek.

İSMAİL YARI FİNALİ GARANTİLEDİ

İsmail Balaban, İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Survivor yarı finaline adını ilk yazdıran yarışmacı oldu.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber