Geri Dön

Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2021? Survivor'da eleme adayı kim seçildi, hangi yarışmacı?

Survivor 2021 heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. TV8 kanalının büyük beğeniyle takip edilen yarışması Survivor'da haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Adaların birleşmesiyle izleyicileri daha da ekrana kilitleyen Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme adayı kim seçildi? İşte Survivor 2021'de son yaşananlar...

Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 2021? Survivor'da eleme adayı kim seçildi, hangi yarışmacı?

Survivor'da Kırmızı ve Mavi takım mücadeleye devam ediyor. Survivor 2021'de bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bireysel olarak oynandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan bir kişi oldu ve eleme adayını seçme şansını yakaladı. Survivor'ın finaline adım adım yaklaşırken, bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı, kim eleme adayı seçildi merak ediliyor.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyununu Mavi takımdan Poyraz kazandı.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYI KİM SEÇİLDİ?

Survivor'da haftanın ilk eleme adayını bireysel dokunulmazlığı kazanan Poyraz seçti. Haftanın ilk eleme adayı Aleyna oldu.

 

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber