Geri Dön

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Konseyde gergin anlar...

Survivor 2021'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen Survivor son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında kıyasıya bir rekabet daha yaşandı. İlk olarak iki takım market ödülü için mücadele ettikten sonra haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesi için iki takım karşı karşıya geldi. Gönüllüler takımında Poyraz sakatlığı nedeniyle yarışamazken Ünlüler takımında kural gereği Sergen oyun dışında kaldı. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı dokunulmazlık mücadelesinde zaman zaman tansiyon yükseldi. Peki Survivor'da ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte eleme adayı olan isim...

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Konseyde gergin anlar...

Survivor'da her hafta heyecan dozu biraz daha yükselmeye devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasındaki kıyasıya rekabet ekrana gelen son bölümde önce market oyunu ardından ise dokunulmazlık oyunu ile devam etti. İki oyun esnasında da iki takım arasında sataşmalar ve zaman zaman gergin anlar yaşandı. Market ödülünü 7-4'lük skorla kazanan Gönüllüler takımı oldu. Market ödülünün ardından dokunulmazlık oyunu oynandı. Her geçen hafta daha da önem kazanan dokunulmazlık mücadelesinin ilk ayağını kazanan takım belli oldu. Peki Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, ilk eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da market ödülünü kazanan Gönüllüler takımının ardından dokunulmazlık mücadelesi yine nefesleri kestti. Dokunulmazlık oyununda sakatlığı nedeniyle mücadele edemeyen Poyraz'ın yanı sıra Ünlüler takımından da kural gereği bir erkek oyun dışı kaldı. Bu isim Sergen oldu. Dokunulmazlık oyununda avantaj oyununu kazanan Gönüllüler takımı oyuna kötü başladı. Dokunulmazlık oyununda daha etkili bir performans sergileyen takım Ünlüler takımı oldu ve 10-5'lik skorla haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesini kazanma başarısı gösterdi.

Dokunulmazlık oyununda zaman zaman iki takım arasında gerilimin yükseldiği anlar oldu. İsmail-Batuhan ve Poyraz arasında zaman zaman kazanılan mücadelelerin ardından Poyraz bench'ten İsmail ve Batuhan'a karşı söylemlerde bulunurken bu durum gerilimin yükselmesine neden oldu

SURVİVOR'DE HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından Gönüllüler takımında SMS oylmasının tamamlanmasının ardından yarışmacılar tek tek oylarını kullandı. Oylama sonucunda bu haftanın ilk eleme adayı olan isim Aleyna Çalışkan oldu.

Gönüllüler takımı arasında yapılan oylamanın ardından Acun Ilıcalı oylama sonuçlarını açıkladı. Yapılan oylamaya göre Aleyna Çalışkan 4, Hanzade 2, Dora 1, Aleyna Kalaycıoğlu 1 oy alırken Aleyna Çalışkan haftanın ilk eleme adayı olan isim oldu.

 

Magazin Haberleri Bülteni (18 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet