Geri Dön

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı belli oldu! Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında yaşanan kıyasıya market ödülü mücadelesinin ardından iki takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununu kazanabilmek ve takımlarından bir ismi eleme potasına göndermemek adına mücadele etti. Zaman zaman tansiyonun yükseldiği Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım büyük sevinç yaşarken dokunulmazlığı kaybeden takım ise konseyde bir arkadaşının ismini yazmak zorunda kaldı. Peki Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte haftanın ilk eleme adayı olan isim...

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı belli oldu! Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2021'de heyacan kaldığı yerden devam ediyor. Survivor'da dün akşam ekrana gelen son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında iki takım arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Günün ilk oyununda iki takım market ödülünü alabilmek için mücadele ederken son ana kadar nefes nefese süren mücadelenin ardından kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı oyunu kazandıktan sonra kazanılan ürünler ile ilgili sevinç naraları atarken Ünlüler takımı uzun zamandır ödül oyunu kazanamadıkları için Gönüllüler takımına tepki gösterdi.

Market ödülünün ardından iki takım arasında dokunulmazlık mücadelesi verildi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı etkili bir performans sergileyemezken 10-5'lik skorla dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Kaybedilen ilk dokunulmazlık oyununun ardından konseyde Ünlüler takımı bir isim yazmak zorunda kaldı. Peki Survivor'da haftanın ilk eleme adayı hangi isim oldu?

SURVİVOR SON BÖLÜMDE GÖNÜLLÜLER TAKIMI DAMGASI!

Survivor'da Gönüllüler takımı ekrana gelen son bölümde hem market ödülünü hem de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanarak yarışmanın son bölümüne damga vurdu.

SURVİVOR'DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı kendi arasında bir ismi haftanın ilk eleme adayı olarak belirledi. Survivor'da haftanın ilk eleme adayı olan isim gerçekleştirilen konseyin ardından belli oldu. Takım arkadaşları tarafından en çok ismi yazılan isim olan Öykü Çelik bu haftanın ilk eleme adayı oldu. 

 

17 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni17 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet