Cadde Survivor'da iletişim ödülünde Aleyna'nın annesinden uyarı geldi! "Yunus Emre'den uzak dur!"

Survivor'da iletişim ödülünde Aleyna'nın annesinden uyarı geldi! "Yunus Emre'den uzak dur!"

10.04.2024 - 22:19 | Son Güncellenme:

Survivor All Star'da bugün iletişim ödülü vardı. Yarışmacılar aileleri ile 8 dakika mesajlaşarak hasret giderdi. Aleyna'nın annesinden ise uyarı geldi mesajda. Whatsapp üzerinden yazışmada Aleyna'nın annesi "Yunus Emre'den uzak dur!" yazdı. Aleyna ise ne yazacağını bilemedi. İşte merak edilen detaylar...

Survivorda iletişim ödülünde Aleynanın annesinden uyarı geldi Yunus Emreden uzak dur

Survivor All Star'da heyecan dorukta. Günlerdir yakınlıkları konuşulan Aleyna ile Yunus Emre cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Aleyna Kalaycıoğlu ile Yunus Emre'nin aralarındaki samimiyet sosyal medyada da gündem oldu. İletişim ödülünde Aleyna'nın annesi net konuştu.

Haberin Devamı

Yaşanan bu samimiyet sonrası Yunus Emre’nin eşi bu yakınlığın yarışma sonrası da devam etmesi halinde olay çıkaracağını ifade etmişti. Bu olaylar sonrası yeni bir gelişme yaşandı. Ramazan Bayramı nedeniyle Mavi ve Kırmızı takım yarışmacıları aileleriyle whatsApp üzerinden iletişim kurdu.

ALEYNA KALAYCIOĞLU'NU ANNESİ UYARDI

Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi iletişim esnasında "Yunus Emre'den uzak dur!" yazdı. Aleyna ise önce ne yazacağını bilemedi. "Hepsi arkadaşım" yanıtını verdi ve daha sonra bir süre düşündü. Yazdı yazdı sildi ve en sonunda "Tamam" dedi.

Survivorda iletişim ödülünde Aleynanın annesinden uyarı geldi Yunus Emreden uzak dur

YUNUS EMRE'DEN UZAK DURMASINI WHATSAPP'TAN YAZDI

Aleyna'nın hepsi arkadaşım yanıtından sonra annesi durumu bildiğini yine de ondan uzak durması gerektiğini söyledi.

Haberin Devamı

Survivorda iletişim ödülünde Aleynanın annesinden uyarı geldi Yunus Emreden uzak dur

AÇIK ARTIRMA ÖDÜLÜNÜ KIRMIZI TAKIM KAZANDI

Survivor'da açık artırma ödülünü 6-11'den müthiş bir çıkış yakalayıp durumu 12-11'e getiren Kırmızı Takım kazandı.

Yunus Emre'nin eşinden Aleyna Kalaycıoğlu'na gözdağı: 'Saçını başını yolarım'

Ünlü modacı Pınar Kerimoğlu’nun her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk ettiği YouTube kanalının bu haftaki konuğu son dönemde en çok konuşulan, söyleyecekleri en çok merak edilen ismi Beria Özden oldu. Eşi Yunus Emre Özden’in Survivor All Star'da, Aleyna Kalaycıoğlu ile yakınlaşmaları çok konuşulurken, herkes Beria ne diyecek diye bekledi. Beria Özden ilk açıklamalarını yaptı.

Survivor All Star'ın yarışmacılarından Yunus Emre ve Aleyna Kalaycıoğlu, aralarındaki samimiyetle dikkatleri çekiyorlar.

Yunus Emre'nin eşi Beria Özden'i ise bu samimiyet rahatsız etmiş ve kocasına canlı yayın sırasında "Aleyna'dan uzak dur" demişti.

BEBEĞİNİ KAYBETMİŞTİ

Eşinin kendisini uyardığı canlı yayında baba olacağını da öğrenen Yunus Emre, büyük bir mutluluk yaşamıştı. Yunus Emre Özden'in eşi Beria Özden bu olayın hemen ardından gebeliğin sona erdiğini duyurmuştu. Survivor yarışmacısı, acı haberi ertesi gün telefonda eşinden öğrenmişti.

 "SAÇINI BAŞINI YOLARIM"

Yaşanan olayların ardından sık sık gündem olan Beria Özden, son olarak Pınar Kerimoğlu'nun Youtube kanalına konuk oldu. Sunucunun sorularını içtenlikle cevaplayan Özden, çok konuşulan Aleyna Kalaycıoğlu ve Yunus Emre Özden yakınlaşmasına ise “ Emre ile bu konuyu konuştuk kendisi bana, çıkan haberlere itibar etme, burada herkes benim bacım, kardeşim aklında bir soru işareti kalmasın dedi. Ama sivil hayatta aynı hareketler devam ederse…” diyerek elleri ile saçını başını yolarım hareketi yaptı.