Geri Dön

Survivor'da kim elendi, finalde kimler var 2020? 11 Temmuz dün Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da dün final için kıyasıya bir rekabet yaşandı. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor dokunulmazlığın ilk turunda kazanan isim Berkan olmuştu. İkinci oyunu ise Cemal Can Canseven kazandı. Dün Cemal Can ve Berkan arasında yarışı kazanan taraf belli oldu. Kalan yarışmacılar arasında ise en az SMS'i alan isim adaya veda edecek. İşte 11 Temmuz Survivor dokunulmazlık oyunu ve eleme ile ilgili ayrıntılar...

Survivor'da kim elendi, finalde kimler var 2020? 11 Temmuz dün Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor'da aylardır süren maratonun sonuna doğru gelindi. 11 Temmuz 2020'de ekranlara gelen Survivor'ın bölümünde dokunulmazlık için rekabet edildi. Dün Berkan ve Cemal Can Canseven arasında dokunulmazlık oyunun finali oynanadı. Dokunulmaz olan isim dışına 3 isimden biri ise SMS oylamasına göre yarışmadan elenecek. Survivor'da kim elendi? 11 Temmuz dün dokunulmazlığı Survivor'da kim kazandı? sorularının cevapları araştırılıyor.

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığın ilk etabını kazan Berkan olmuştu. Dün dokunulmazlık finaline yükselen diğer isim ise Cemal Can oldu.

Berkan ve Cemal arasındaki mücadelede kazanan taraf ise Cemal Can Canseven oldu.

11 TEMMUZ'DA SURVIVOR KİM ELENDİ?

Survivor'da Barış, Berkan ve Yasin arasından bir isim adaya veda edecek. Eleme günün 12 Temmuz 2020'de yapılacılacağı açıklandı.

İzzet Yıldızhan bayramda çocuklarına altın taktı!Dokuz çocuk babası ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, çocuklarına para vermek vermek yerine altın taktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber