Geri Dön

Survivor'da ödül ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? (17 Nisan 2021 Cumartesi)

Survivor 2021 sezonu mücadelesi devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyunu için kıyasıya yarıştı. Peki Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? 17 Nisan 2021 Cumartesi günü yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyunu mücadelesi verildi mi? Survivor'da eleme adayı kim seçildi?

Survivor'da ödül ve dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayı kim oldu? (17 Nisan 2021 Cumartesi)

Bugün Survivor'da market ödülü ve Türk kahvesi ödüllü oyun oynandı. Kazanan takım belli oldu. Hem Ünlülerin hem de Gönüllülerin kıyasıya yarıştığı ödül oyununda hangi takım ödülü aldı? Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu da tamamlandı ve kazanan takımın ardından eleme adayı da açıklandı. 

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIK OYUNU NE ZAMAN?

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımından haftanın ilk eleme adayı seçilecek.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM SEÇİLDİ?

Haftanın ilk eleme adayı dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından seçildi. Oy birliği ile Dora eleme adayı oldu.

9 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni9 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet