Geri Dön

Survivor'da dördüncü dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? 23 Mayıs Survivor 4. eleme adayı...

Survivor 2022 All Star yarışmasında takımlar 4. dokunulmazlık oyununa çıktı. Ünlüler ve gönüller takımı, haftanın son dokunulmazlık yarışında karşı karşıya geldi. Gönüllülerin bir oyunu daha kaybetme şansı bulunmazken ünlüler yeniş dokunulmazlığı da kazanmak için parkura çıktı. Peki, 23 Mayıs Survivor dokunulmaz oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da dördüncü dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? 23 Mayıs Survivor 4. eleme adayı...

Survivor'da son eleme adayı kim oldu? Kırmızı ve mavi takım son dokunulmazlık için nefes kesen bir mücadele sergiledi. Üç eleme adayı ardından bu akşam sonunda 4. gitme adayı da belirleniyor. İki taraf da dokunulmazlık oyunu ve beraberinde ödül için yarıştı. İşte, Survivor eleme adayları...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2022 All Star yarışmasında ünlüler ve gönüllüler dördüncü dokunulmazlık sembolünü de almak için parkurda zorulu bir yarış sergiledi. Oyunun ödülü de açık mutfak menüsü oldu.

Dokunulmazlığın kadınlar ve erkekler yarışını gönüllüler kazandı. Böylece dokunulmazlık ve ödül de gönüllüler takımının oldu.

SEMA: ''BRAVO AYŞE ÇOK MAĞDUR OLDUN!''

Nisa'ya karşı oyunu kaybedne Sema, benche gelince Ayşe ile tartışma yaşadı. Ayşe'nin oyun sırasında Sema'ya 'sakin ol şeklinde' telkinde bulunması sonrası Sema, Ayşe'ye "Ayşe Allah rızası için sus." dedi. Ardından Ayşe, " Ben deyince mi batıyor size?" yanıtını verdi. Sema'nın sözlerinin ardından gözyaşlarını tutamayan Ayşe'ye Sema" Bravo Ayşe çok mağdur oldun. Herkes bir şey dediğinde seni koruyan benim ağlama boşuna." dedi.

Ayşe, "Yeter artık ya hepiniz aynı şeyi yapıyorsunuz." sözlerine karşılık Sema, "Tabi herkes seni dışlıyor Ayşe." sözlerini kullandı.

Duruma tepki gösterenler arasında Evrim de bulunuyor. Ayşe'nin Sema'nın sözleri ardından gözyaşlarını tutumaması sonrasında Evrim, herkesin Ayşe'ye yüklendiğini belirtti.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI 23 MAYIS

Survivor'ın bu hafta ilk üç eleme adayı; Berkan, Ayşe ve Hikmet oldu. Dördüncü isim bu akşam netleşecek. Ünlüler takımından Anıl dokunulmaz oldu. Oy çokluğu ile dördüncü gitme adayı Sude seçildi.

 

 

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber