Geri Dön

Survivor'da Adem ile Hikmet arasında tansiyon yükseldi!

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yaşandı. Ünlüler takımından Adem ile gönüllüler takımından Atakan karşılaştı. Adem'in kaybettiği oyun sonrası kenardan Hikmet'in, "tuşlara ne bastın" demesi Kılıçcı'yı sinirlendirdi. İkili arasındaki gerginlik uzun süre devam etti.

Survivor'da Adem ile Hikmet arasında tansiyon yükseldi!

'Survivor 2022 All Star' tüm heyecanıyla devam ediyor. Üçüncü eleme adayı, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu sonrası netlik kazandı. Survivor'ın dün akşam ekrana gelen bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık ve ödül oyunu için parkura çıktı.

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu öncesi kazanan takımın yemek ödülünden de yararlanacağı açıklandı. Üçüncü oyunu kazanmak için parkura çıkan ünlüler ve gönüllüler takımında yine ilk mücadeleyi kadınlar verdi. Sema'nın Nisa'ya karşı aldığı sayı ile dokunulmazlık oyununda kadınlar yarışını 8-6 skorla ünlüler kazandı.

Survivorda Adem ile Hikmet arasında tansiyon yükseldi

ADEM VE HİKMET BİRBİRİNE GİRDİ

İkinci turda erkekler karşı karşıya geldi. Oyuna hızlı başlayan ünlüler takımı Anıl'ın aldığı sayı ile öne geçerek avantaj elde etti. Ünlüler takımından Adem ile gönüllüler takımından Atakan karşılaştı. İki ismin mücadelesi sonrasında Adem, Hikmet'in sözlerine sert tepki gösterdi.

"HAZMET, SODA VERELİM SANA"

Survivor Adem'in kaybettiği oyun sonrası kenardan Hikmet'in, "tuşlara ne bastın" demesi Kılıçcı'yı zıvanadan çıkarttı. Adem, Hikmet’e “Ben senin tuşlarına basarsam görürsün” karşılığını verdi. Adem Kılıçcı'nın sözlerine karşılık Hikmet Tuğsuz ise"Hazmet, soda verelim sana soda" tavsiyesinde bulundu.

Survivorda Adem ile Hikmet arasında tansiyon yükseldi

 Batuhan'ın Berkan karşısında aldığı sayı ile erkekler mücadelesini gönüllüler takımı kazandı.

SEMBOL ATAKAN'A VERİLDİ

1-1 eşitlik sağlanmasından dolayı bu kez en iyiler mücadelesi yaşandı. 2-2- eşitliğin olmasından dolayı ise bayrak yarışı oynandı. Bayrak yarışında Seda-Atakan'ın sayısı ile gönüllüler takımı ödüllü dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık sembolü ise hem 5/6 yapan hem de finali yapan Atakan'a verildi.

Survivorda Adem ile Hikmet arasında tansiyon yükseldi

AYŞE YOKLUK ADASINA GİTTİ

Üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı gecenin sonunda ada konseyinde toplandı. Konseyde yarışmacılar adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Ünlüler takımında ismi yazılan yarışmacılar 5 oyla Ayşe ve 1 oyla Sude oldu. Bu sonuçla Ayşe Survivor'da bir kez daha eleme adayı olarak yokluk adasına giden yarışmacı oldu.

Survivorda Adem ile Hikmet arasında tansiyon yükseldi

"BENDE ÜZÜCÜ VE KÖTÜ BİR YER OLARAK KALDI ORASI"

Duygularını açıklayan Ayşe,"Bu yokluk adasını alışkanlık haline getirmek beni üzüyor. Sürekli aynı yere gidip ne konuşacağını bilememek ya da aynı şeyleri konuşuyormuş gibi hissetmek üzücü. Bende üzücü ve kötü bir yer olarak kaldı orası. Beni yazmaktan başka çareleri yok performans olarak düşüğüm. Soğuk, yağmur, yılan hepsine hazırım bakalım beni ne karşılayacak”  ifadelerini kullandı.

Survivorda Adem ile Hikmet arasında tansiyon yükseldi

"UMARIM AĞIR BİR YAĞMURLA KARŞILAŞMAZSIN"

Acun Ilıcalı ise "Dominik'te hava bulutlu ve yarın da öyle gösteriyor. Umarım çok ağır bir yağmurla karşılaşmazsın" dedi.

NELER OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen dörtlü potada elenen isim Gökhan Keser olmuştu. Gökhan’ın vedasının ardından ilk dokunulmazlık oyununda beklenmedik bir gelişme yaşandı.

"BIRAKMA, SENİN İÇİN İÇİN BAĞIRIYORUZ"

Survivor'da Ogeday’la yarışan Barış, parkur sonudna hedefleri vuramadı, ardından elindeki ipi ve sopayı bırakarak oyununu yarıda kesti. Bunun üzerine oldukça sinirlenen Anıl “Bırakma, senin için bağırıyoruz burada” dedi.

"OLMUYOR ARTIK, ZORLAYAMIYORUM"

Barış ise ekibe önce "Ben bıraktım, gitmek istiyorum" tarzında bir işaret yaptı, ardından şu ifadeleri kullandı:

İstemiyorum. Benim kafam düzelmiyor. Nisa böyle yapmaya devam ettikçe düzelmeyecek. Benden bu kadar! Olmuyor artık, zorlayamıyorum, çıkmıyor.

Bu olayların ardından en fazla oyu alarak yokluk adasına giden isim Barış olmuştu.

Survivorda Adem ile Hikmet arasında tansiyon yükseldi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber