Geri Dön

Tamer Karadağlı: Yakışıklısın diye oyuncu olunmaz!

Tamer Karadağlı, Hülya Koçyiğit'in sunduğu ‘Film Gibi Hayatlar’ programında oyunculuk sektörüyle ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Karadağlı, “Yakışıklısın, güzelsin diye oyuncu olunmamalı, baktığımızda bir filmde, bir dizide oynayan kendini oyuncu olarak görüyor" dedi.

Tamer Karadağlı: Yakışıklısın diye oyuncu olunmaz!

Başarılı oyuncu Tamer Karadağlı, Hülya Koçyiğit'in sunduğu ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk oldu. Oyunculuk için çarpıcı açıklamalar yapan Karadağlı, “Önemli olan hayal kurmak ve gerçekleştirmek. Yakışıklısın, güzelsin diye oyuncu olunmamalı, baktığımızda bir filmde, bir dizide oynayan kendini oyuncu, bir filmde seslendirme yapan kendini seslendirme sanatçısı olarak görüyor. Bu da beyin ameliyatı izleyip ‘Ben yaparım’ demeye benziyor" dedi.

"BU ROL BANA YAPIŞTI’ DEMEK ŞIMARIKLIKTIR"

Uzun yıllar “Çocuklar Duymasın”daki Haluk karakteriyle ekranda izleyici ile buluşan Karadağlı, “Karakter inandırıcı gelmezse diziyi sevdiremezsin, sinemada farklıdır, televizyonda süreklilik önemlidir. ‘Bu rol bana yapıştı’ demeyi şımarıklık olarak görüyorum” dedi ve ekledi: “Diziler tamamen reytinge bağlı, sanatsal hiçbir şey beklememeliyiz ama sinema başkadır, dizide sürekli sıradaki gelsin der.”

 

Magazin Haberleri Bülteni (26 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet