Geri Dön

Tanık şoför konuştu: ‘Görüşmezse karakola giderim!’

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz arasında yaşanan darp olayına ilişkin yürütülen soruşturmada, oyuncunun şoförü Hasan Doğan, tanık olarak ifade verdi.

Tanık şoför konuştu: ‘Görüşmezse  karakola giderim!’

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz arasında yaşanan darp olayına ilişkin yürütülen soruşturmada, oyuncunun şoförü Hasan Doğan, tanık olarak ifade verdi. Doğan, “12 Haziran’da Ozan Bey’in arkadaşı Ramazan Çelik’in evine, çay içmeye gittik. Deniz Hanım, Ozan Bey’le tanıştığında eski erkek arkadaşıyla ilişkisinin devam ettiğini, sonra ayrıldığını söyledi. Ozan Bey de bozularak, ‘İstersen nasıl seviştiğinizi de anlat’ dedi” şeklinde konuştu.

Çifti evine bıraktığını belirten Doğan, “03.00’te Ozan Bey’in aramasıyla Deniz Hanım’ı almaya gittim. Deniz Hanım tartıştıklarını ve Ozan Bey’in yaralı olduğunu söyledi. Olayın ertesi günü Deniz Hanım, Bursa’ya gitmek için Ozan Bey’in araçlarından birini istedi. Aracı teslim ettim. İki gün sonra, ‘Ozan’ı bana getir’ diye ısrar etti. Ozan Bey görüşmek istemedi. Deniz Hanım da, ‘Görüşmezse karakola giderim’ diye mesaj attı” dedi.  

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber