Geri Dön

Tarabya'nın kralları Kuruçeşme'de

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Arabesk Müziğin yaşayan efsaneleri Ümit Besen ve Cengiz Kurtoğlu’nu ağırladı.

Tarabya'nın kralları Kuruçeşme'de

Arabesk müziğin iki güçlü yorumcusu Ümit Besen ve Cengiz Kurtoğlu, Kuruçeşme sahnesinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konser, arabeskin usta isimlerinden Cengiz Kurtoğlu ile başladı. Pandemi sonrasında ilk İstanbul konserini Kuruçeşme sahnesinde veren Kurtoğlu, sevenlerinin karşısına 'Saklı Düşler' şarkısıyla çıktı.

Ünlü sanatçı, 'Saklı Düşler'in ardından "40 yıldır sahneye çıkıyorum hala neden heyecanlanıyorum anlamıyorum. Sizler gibi bizler de hoş geldik Kuruçeşme’ye. Aşka dair şarkılarla muhteşem bir akşam olsun. Ümit abimle çok güzel şarkılar hazırladık. Her şey her şey sizin için diyerek, 'Duyanlara Duymayanlara' şarkısını seslendirdi.

Kurtoğlu konserin ilk yarısında 'Hain Geceler', 'Yorgun Yıllarım' ve 'Duvardaki Resim' şarkılarını sevenleriyle birlikte koro halinde söyledi.

Tarabyanın kralları Kuruçeşmede

SEVENLERİYLE BULUŞTULAR
Konserin ikinci yarısında sahneye romantik aşk şarkılarının sevilen sesi Ümit Besen çıktı. Usta yorumcu, konserine her sevdalıyı nikah masasına oturtan şarkısı 'Nikah Masası' ile başladı. Ümit Besen, konser boyunca hayranlarına; 'Alıştım Sana Birtanem', 'Dilek Taşı' ve 'Tahta Masa' gibi unutulmaz şarkılarını seslendirdi. Pandemi nedeniyle sahnelerden uzak kalan ünlü sanatçı, uzun bir aranın ardından ilk konserini Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde verdi.

EFSANE DÜETLER
Kuruçeşme’de eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşatan Ümit Besen ve Cengiz Kurtoğlu, konserin finalini birlikte seslendirdikleri düetlerle yaptılar. Ustalar, birlikte sahne aldıkları bu ihtişamlı gecede 'Nikah Masası', 'Gelin Olmuş Gidiyorsun', 'Yalnızım Dostlarım' gibi sevilen şarkıları birlikte söyledi. 

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber