Geri Dön

Tarık Emir Tekin’in alışveriş tarzı dikkat çekti

 ‘Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam ve ‘Sadakatsiz' dizisinde 'Selçuk' karakterine hayat veren oğlu Tarık Emir Tekin, önceki akşam Akmerkez'de görüntülendi. Tekin’in giyim tarzı dikkat çekti.

Tarık Emir Tekin’in alışveriş tarzı dikkat çekti

Akmerkez’de mağazaları gezen Şevval Sam ve oğlu Tarık Emir Tekin, bol bol alışveriş yaptı. Bu sırada Tarık Emir Tekin’in tarzı ve bütün poşetleri taşıması gözden kaçmadı.

'Sadakatsiz' isimli dizi kadrosunda yer alan Tarık Emir Tekin dizi ile ilgili olarak, "Muhteşem bir kadromuz var çok eğleniyoruz. Berkay Ateş’in de aramıza katılması harika oldu. Kendisi muhteşem bir oyuncu, hayranlıkla izliyorum. Kadromuz sağlam, hepsi benim için çok kıymetli. Bütün benliğimle “Sadakatsiz” deyim tamamen diziye konsantreyim" dedi.

Tarık Emir Tekin’in alışveriş tarzı dikkat çekti

Kız arkadaşı Sofia’nın yurt dışında olduğunu söyleyen Tekin, "Ben ilk fırsatta yanına gideceğim, uzun bir zaman oldu özledim” dedi. Oğlunun oyunculuğunu çok beğendiğini söyleyen Şevval Sam gazetecilere “Şimdi çıkmamız gerekiyor daha sonra uzun uzun konuşuruz”  diyerek alışveriş merkezinde ayrıldılar. 

 

'Yargı'da Engin'in cinayetindeki şüpheliler artıyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımında; Neva, cinayet şüphelileri arasına giriyor. Ceylin ise Ilgaz’ın savcılıktan istifa ettiğini öğreniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber