Geri Dön

Tarikat muamması

Jett Travolta, banyoda geçirdiği nöbet sonucu hayatını kaybetti. Aile, sık sık nöbet geçiren Jett’in daha önce Scientology Kilisesi’nin yardımlarıyla iyileştiğini açıklamıştı

Tarikat muamması

AKTÖR John Travolta’nın 16 yaşındaki oğlu Jett Travolta, ailenin Bahamalar’daki tatili sırasında öldü. Ailenin Nassau’daki yazlığında en son banyoya girerken görülen Jett’in, bir nöbet geçirmesinin ardından kafasını küvete çarpması sonucu öldüğü sanılıyor. John Travolta (54) ve aktris eşi Kelly Preston’ın (46) en büyük çocukları olan Jett’in, geçmişte nöbetler geçirdiği biliniyordu. Banyoda bilinçsiz bir şekilde bulunmasının ardından, ambulansla hastaneye götürülen Travolta kurtarılamadı. Ailenin avukatı yaptığı açıklamada ölümle ilgili detay vermedi, “Jett aniden öldü” demekle yetindi.
TRAVOLTA ve Preston daha önce People dergisine verdikleri bir röportajda, Jett’in 2 yaşında çok hastalandığını, damarların iltihaplanmasına neden olan Kawasaki hastalığı teşhisi konulduğunu söylemişti. Çocuklarının bu hastalığa yakalanmasına neden olarak ev temizlik ürünlerini ve gübreyi gösteren çift, Scientology Kilisesi’nin yardımlarıyla Jett’in iyileştiğini açıklamıştı. Küçüklüğünden beri nöbetler geçirdiği bilinen Jett’in, Scientology tarikatında herhangi bir tedavi görüp görmediği bilinmiyor. Los Angeles’taki Scientology Ünlü Merkezi konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Magazin Haberleri Bülteni (18 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet